מוסך בארות יצחק הוא מוסך קטן ו"משפחתי". המוסך מטפל בכל סוגי הרכב ומבצע את כל הטיפולים הנדרשים, מטיפול תקופתי (טיפול 10000), החלפת טיימינג, החלפת בלמים, ציריות, וגם החלפת/שיפוץ מנוע או תיבת הילוכים לפי הצורך.
כמו כן המוסך מבצע תיקוני חשמל ומיזוג אויר.
לפעמים, כאשר יש צורך להשתמש במחשב המצוי רק במוסך החברה, אנו דואגים לקחת את הרכב לשם לצורך אבחון. כמו כן אנו נעזרים בחשמלאי חיצוני לבעיות שאנו מתקשים לפתור בעצמנו.
למוסך רכב שירות הדואג לקחת את הלקוח הביתה ולהחזירו למוסך בתום התיקון (ברדיוס סביר – פתח תקווה, שהם, יהוד, אור יהודה וכל המושבים באיזור).
חנן – מנהל המוסך:
למוסך מספר עקרונות:
  • ללא קשר לסיבה שבגללה נכנס הרכב למוסך, הרכב עובר בדיקה בטיחותית הכוללת הגה,בלמים, מתלים, כדי לוודא שהרכב והנוסעים בתוכו נוסעים בבטיחות מלאה. במידה ומתגלה בעייה, בעל הרכב מקבל דיווח ובצידו הצעת מחיר לתיקון. באם נתן את הסכמתו, מתבצע התיקון.
  • המוסך מבצע רק את התיקון/טיפול הנדרש ולא מנסה "לדחוף" ללקוח דברים נוספים. המוניטין של המוסך בנוי על אמינותו הן מההיבט המקצועי והן ביושרו של המוסך (כן – יש עדיין גם תופעות כאלו).
  • המוסך לא מסתפק בתיקון התקלה, אלא מבצע בדיקה מקיפה כדי למצוא את הגורם לבעייה ולוודא שהתקלה לא תחזור פעם נוספת.
המוסך גם נותן שירות העברת מבחן רישוי שנתי (טסט). בעל הרכב מביא את הרכב כשאגרת הרישוי משולמת. המוסך לוקח את הרכב למבחן השנתי. אם הרכב נכשל, המוסך מבצע את התיקון הנדרש, נותן אישור מוסך לתיקון ולוקח שנית את הרכב למבחן עד לסיומו המוצלח – כל זה במחיר שעת עבודה (כמובן, למעט התיקון עצמו). בשירות זה משתמשים הרבה לקוחות שאין להם זמן או שמעדיפים לא להתעסק עם כל התהליך.
המוסך גם נותן שרות של אישור בלמים לפני טסט לרכב הנדרש לעבור בדיקה זו, וכן אישור רכב מיושן לפני טסט לרכב שגילו מעל 19 שנה."
המוסך פתוח בימים א' עד ה' בין השעות 7.30 עד 16.30. ביום ו' המוסך סגור.
בגלל גודלו (הקטן) של המוסך ועומס העבודה, רצוי לתאם הכנסת הרכב מראש בטל' 9371954-03. ללא תאום יכול להיווצר מצב שלא נוכל לקבל את הרכב באותו יום, בגלל עומס עבודה רב.
יש כמובן גם אפשרות להתייעץ (ללא תשלום). אנו מבטיחים יחס חם ולבבי כמיטב המסורת של המוסך.
חנן נבו
מנהל המוסך
 

חזרה למפה

AtarimTR